Catering domowy

image

Trudno zliczyć wszystkie okoliczności, te rodzinne jak i towarzyskie, kiedy tradycyjnie bądź spontanicznie spotykamy się przy stole. Naszą ambicją jest zadbać o to symboliczne miejsce tak aby każda celebracja pełna była radości, ciepła i niezapomnianych wrażeń – nie tylko kulinarnych. Dla nas catering to coś więcej niż gwarancja znakomitego posiłku. Państwa pomysły i sugestie w połączeniu z naszym doświadczeniem i nieszablonowym podejściem z pewnością zaowocują smacznymi i co najważniejsze udanymi spotkaniami.

Przyjęcia rodzinne

rodzinne przyjęcie stółUrodziny, rocznica czy ważny sukces, którym chcecie się Państwo podzielić. Warto aby w tych ważnych chwilach, ciężar organizacji pozostawić profesjonalistom, którzy słuchając Państwa potrzeb przygotują odpowiednią kulinarną propozycję, zgodną z wyrażonymi oczekiwaniami. Bez względu na charakter przyjęcia, zadbamy o to, by jego kulinarny wymiar był odpowiedzią na Państwa potrzeby, stanowiąc doskonałą oprawę dla wyjątkowych, spędzanych w gronie bliskich chwil.
Przyjęcia rodzinne – menu, cennik

Chrzciny

tort z aniołkiem na chrzciny Ważna chwila dla Maleństwa, Rodziców, wszystkich krewnych i bliskich osób. W tym wyjątkowym dniu, warto poświęcić czas właśnie im, oddając kulinarną oprawę w ręce profesjonalistów. Z otwartością przyjrzymy się Państwa oczekiwaniom, przygotowując indywidualne dopasowane do nich menu a w razie potrzeby – służąc wsparciem naszych profesjonalnej kelnerskiej załogi.

Chrzciny – menu, cennik

Przyjęcie komunijne

 rękawiczki i świeca na komunie Wyjątkowe chwile i… sto tysięcy spraw do załatwienia. W naszej ręce oddajcie Państwo kulinaria, ciesząc się idealną oprawą tej niezwykłej okazji. Organizując przyjęcia myślimy o Państwa kulinarnych preferencjach, przygotowując menu, które dopełni Państwa organizacyjnych starań i gwarantując profesjonalną obsługę w miejscu uroczystości.

Komunia – menu, cennik

Przyjęcie weselne

nowożeńcy kroją tort na weseluŚlub. Najpiękniejsza chwila w życiu. W tych nieco wytartych słowach kryje się… czysta prawda. Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze wesel – kameralnych uroczystości i dużych  imprez z setkami zaproszonych gości – sprawiła iż doskonale poznaliśmy potrzeby i oczekiwania nowożeńców. Śledząc najnowsze trendy, a jednocześnie – bazując na zdobytej wiedzy – zadbamy o podniebienia Waszych najbliższych służąc jednocześnie koordynacją zaznajomionych z nami podwykonawców – muzyków, dekoratorów i fotografów.

Wesele – menu, cennik

Napisz do nasz. Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 24 godzin. Jeśli to coś pilnego - prosimy o kontakt telefoniczny.

Dziękujemy za wiadomość.

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty